piątek, 20 lipca 2018
. . . .

Projekty Europejskie

Praca dla dwojga

"Praca dla dwojga" to projekt realizowany w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL, w którym Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach pełniła rolę partnera. Celem tej inicjatywy było sprawdzenie możliwości elastycznej formy zatrudnienia w formie pracy dzielonej (job-sharing). Projekt był innowacyjnym i pierwszym w Polsce przedsięwzięciem promującym nową formę zatrudnienia stosowaną w innych krajach UE, USA, Kanadzie czy Australii. 

"Praca dla dwojga" przyczyniła się do upowszechnienia zatrudnienia w systemie "job-sharing", jako modelowego rozwiązania sprzyjającego godzeniu życia zawodowego i rodzinnego, poprzez rozwój bardziej elastycznych i efektywnych form organizacji pracy oraz działań towarzyszących.

Projekt kierowany był przede wszystkim do bezrobotnych kobiet (wcześniej pracujących), które po urodzeniu dziecka mają problem z powrotem na rynek pracy. "Praca dla dwojga" skierowana była również do pracodawców, którzy szukają nowych rozwiązań w zatrudnianiu pracowników w elastycznych systemach i rozkładach.

. . . .

Dla gimnazjalistów

. . . .

Rzemieślnicze e-kw@lifikacje

. .

Fundusze unijne 2014-2020

. .

e-Platforma

. . . .

Wyszukiwarka

. .

Reklama

TVS
. . . .

Zarząd Izby

. . . .

Prezes Zarządu

. . . .

Dyrektor Naczelny

 

. . . .

Sale konferencyjne, szkoleniowe i rekrutacyjne

. . . .

Logowanie

login
hasło
Nie posiadasz własnego konta? Poproś pracownika IR
o przydzielenie własnego loginu i hasła.
. . . .
. . . .

GPW, kursy walut

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-07-19 18:59)
WIG 56585.5 +0,26%
WIG20 2146.82 -0,11%
mWIG40 4205.05 +0,15%
sWIG80 12650.48 -0,37%
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-07-19
USD 3,7163 +0,36%
EUR 4,3155 +0,28%
CHF 3,7121 +0,49%
GBP 4,8348 +0,15%
Wspierane przez Money.pl
. . . .

Pogoda

. . . .

Rzemiosło na YouTube.com

. . . .

Projekt ''Pierwsza szychta''

Projekt Izby "Pierwsza szychta" realizowany w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej "Equal" został wybrany jako jeden z najlepszych w Unii Europejskiej projektów w ramach dialogu społecznego.

Czytaj więcej...

Dla Bezrobotnych

Sprawdź propozycje Izby dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, które mogą skorzystać z naszych specjalnych projektów. Izba współpracuje w tym zakresie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz powiatowymi urzędami pracy Województwa Śląskiego, wnioskując o pokrycie kosztów szkoleń z rezerwy Funduszu Pracy.

Corporate Social Responsibility

Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility) oraz elastyczne formy zatrudnienia. Zagadnienia te są niezwykle istotne szczególnie w obecnej sytuacji, jako element łagodzenia skutków kryzysu. Zobacz jakie mamy propozycje wspólnie ze związkami zawodowymi.

Czytaj więcej...

top
Copyright © 2010-2013 Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wykonanie: input.com.pl