piątek, 20 lipca 2018
. . . .

Patronaty Honorowe

 Aby uzyskać Patronat Honorowy Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, prosimy o pobranie wniosku:

Wniosek do pobrania (PDF)

Wniosek do pobrania (.doc)

Prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku w formie elektronicznej na adres e-mail: izba@ir.katowice.pl;

lub drogą pocztową na adres: Plac Wolności 12, 40-078 Katowice

Wydarzenia objęte Honorowym Patronatem Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach:

  • Targi Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA, w terminie 13-14 września 2016 roku na terenie siedziby Organizatora (firma Weindich Sp. J.), przy ulicy Adamieckiego 8 w Chorzowie.

  • Konferencja pt. "Nowe Trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?" organizowana przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, 6 października 2016 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach (ul. Bankowa 11a).
  • Obchody Jubileuszu 70-lecia Cechu Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców w Zabrzu 15 października 2016 roku.
  • Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR oraz Branżowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FAIR, w dniach 26-27 listopada 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Archiwalne wydarzenia:

. . . .

Corporate Social Responsibility

Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility) oraz elastyczne formy zatrudnienia. Zagadnienia te są niezwykle istotne szczególnie w obecnej sytuacji, jako element łagodzenia skutków kryzysu. Zobacz jakie mamy propozycje wspólnie ze związkami zawodowymi.

Czytaj więcej...

Projekt ''Pierwsza szychta''

Projekt Izby "Pierwsza szychta" realizowany w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej "Equal" został wybrany jako jeden z najlepszych w Unii Europejskiej projektów w ramach dialogu społecznego.

Czytaj więcej...

Dla Bezrobotnych

Sprawdź propozycje Izby dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, które mogą skorzystać z naszych specjalnych projektów. Izba współpracuje w tym zakresie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz powiatowymi urzędami pracy Województwa Śląskiego, wnioskując o pokrycie kosztów szkoleń z rezerwy Funduszu Pracy.
top
Copyright © 2010-2013 Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wykonanie: input.com.pl