piątek, 20 lipca 2018
. . . .

O nas

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości Katowice

Plac Wolności 12
40-078 Katowice

tel. +48 (32) 259 62 61
fax +48 (32) 258 87 38

e-mail:
www.ir.katowice.pl

druga siedziba:
40-014 Katowice
ul. Pawła 10


Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu, który dotyczy historii Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Jego twórcy zostali zainspirowani wydarzeniami, które rozegrały się w ciągu ostatnich 90. lat w Polsce i przedstawili na tym tle historię naszej organizacji. Izba powstała w czerwcu 1922 roku i jest najstarszą, a jednocześnie największą organizacją samorządu gospodarczego w regionie. Czasy Powstania Śląskiego, postaci Michała Grażyńskiego i Wojciecha Korfantego, a po wojnie gen. Jerzego Ziętka, stan wojenny i odzyskanie przez nasz kraj niepodległości, wplatają się w historię naszej organizacji. Pokazujemy jak zmieniała się nasza siedziba przy Placu Wolności 12 w Katowicach. W drugiej części odsłaniamy kulisy naszej codziennej pracy. Przybliżamy różne branże rzemieślnicze. Pojawia się w filmie element wielkich pokazów mody organizowanych przez naszą organizację z udziałem znanych stylistów włoskich i najlepszych modelek w Polsce, a także targów z udziałem mistrzów świata. Przedstawiamy artystów, którzy w ciągu minionych lat występowali specjalnie dla Izby. W filmie pojawia się Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", który dla Izby wystąpił kilkakrotnie. Pojawia się także Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze", a także Zbigniew Wodecki, Andrzej Sikorowski wraz ze swoją córką Mają Sikorowską. Pokazujemy jak pomagaliśmy powodzianom w Sandomierzu, kiedy wysłaliśmy konwój kilkunastu samochodów z darami rzemiosła. Pokazujemy także ludzi bez których dziś nie byłoby naszej Izby. Pojawiają się nasi wielcy przodkowie okresu międzywojennego, dzięki którym mamy naszą siedzibę i którzy zawsze będą dla nas niedoścignionymi wzorami. Zobaczycie także wielkich przyjaciół rzemiosła, a wśród nich Jego Ekscelencję, Księdza Biskupa Gerarda Bernackiego i Duszpasterza Rzemiosła, Księdza Kanonika Henryka Kuczoba. Wreszcie pojawia się nieżyjący już Jan Serwatka, który wprowadzał Izbę na salony stolicy, zdobywając jako pierwszy nasz rzemieślnik tytuł "Teraz Polska". Można także zobaczyć nasz Zarząd i naszych Pracowników, czyli naszą codzienną pracę, którą z dumą wykonujemy dla naszego środowiska.Film o Izbie wyemitowany podczas otwarcia Wielkiej Gali 2009.

 

KARIERA

W tym miejscu umieszczane będą wszelkie informacje dotyczące aktualnych ofert pracy w Izbie, a także możliwości odbycia stażów i praktyk studenckich w naszej organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
na adres e-mail: izba@ir.katowice.pl lub pocztą:

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach
Plac Wolności 12
40-078 Katowice 
 

 

Aplikacje muszą zawierać klauzulę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

 

. . . .

Dla gimnazjalistów

. . . .

Rzemieślnicze e-kw@lifikacje

. .

Fundusze unijne 2014-2020

. .

e-Platforma

. . . .

Wyszukiwarka

. .

Reklama

TVS
. . . .

Zarząd Izby

. . . .

Prezes Zarządu

. . . .

Dyrektor Naczelny

 

. . . .

Sale konferencyjne, szkoleniowe i rekrutacyjne

. . . .

Logowanie

login
hasło
Nie posiadasz własnego konta? Poproś pracownika IR
o przydzielenie własnego loginu i hasła.
. . . .
. . . .

GPW, kursy walut

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-07-19 18:59)
WIG 56585.5 +0,26%
WIG20 2146.82 -0,11%
mWIG40 4205.05 +0,15%
sWIG80 12650.48 -0,37%
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-07-19
USD 3,7163 +0,36%
EUR 4,3155 +0,28%
CHF 3,7121 +0,49%
GBP 4,8348 +0,15%
Wspierane przez Money.pl
. . . .

Pogoda

. . . .

Rzemiosło na YouTube.com

. . . .

Projekt ''Pierwsza szychta''

Projekt Izby "Pierwsza szychta" realizowany w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej "Equal" został wybrany jako jeden z najlepszych w Unii Europejskiej projektów w ramach dialogu społecznego.

Czytaj więcej...

Dla Bezrobotnych

Sprawdź propozycje Izby dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, które mogą skorzystać z naszych specjalnych projektów. Izba współpracuje w tym zakresie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz powiatowymi urzędami pracy Województwa Śląskiego, wnioskując o pokrycie kosztów szkoleń z rezerwy Funduszu Pracy.

Corporate Social Responsibility

Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility) oraz elastyczne formy zatrudnienia. Zagadnienia te są niezwykle istotne szczególnie w obecnej sytuacji, jako element łagodzenia skutków kryzysu. Zobacz jakie mamy propozycje wspólnie ze związkami zawodowymi.

Czytaj więcej...

top
Copyright © 2010-2013 Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wykonanie: input.com.pl